Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Settings
sv: Inställningar

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Navigation
sv: Navigering

en: Fade
sv: Tona

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Style
sv: Stil

en: Interval
sv: Intervall

en: You are here
sv: Du är här

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Effect
sv: Effekt

en: Speed
sv: Hastighet

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Substitutions
sv: Ersättningar

en: Link field
sv: Länkfält

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Use a pager
sv: Använd en paginerare
