Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Value
th: ค่า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Navigation
th: นำทาง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Link path
th: พาธลิงก์

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Use a pager
th: ใช้เพจเจอร์
