Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز
