Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Block
ar: الصندوق

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Style
ar: نمط

en: Standard
ar: معياري

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Effect
ar: التأثير

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
