Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་དག་ནང་དོན་འདིའི་ནང་དུ་བརྗེ་ངེས།

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེའི་གནད་ཚིག་དག་ནང་དོན་འདིའི་ནང་དུ་བརྗེ་ངེས། གལ་སྲིད་ཁྱེད་ཀྱིས་མཚོན་གྲངས་ཀྱི་མ་དཔེ་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚེ་དེ་ལས་མང་བའི་གནད་ཚིག་སྤྱོད་ཐུབ། http://drupal.org/project/token ལ་གཟིགས་རོགས།
