Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Settings
cs: Nastavení

en: Block
cs: Blok

en: Navigation
cs: Navigace

en: Style
cs: Styl

en: You are here
cs: Jste zde

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Effect
cs: Efekt

en: Immediate
cs: okamžité

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Use a pager
cs: Použít stránkovač
