Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Block
el: Μπλοκ

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Interval
el: Περίοδος

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Effect
el: Εφέ

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Use a pager
el: Χρήση ενός πλοηγού
