Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Settings
et: Seaded

en: Block
et: Plokk

en: Navigation
et: Menüü

en: Style
et: Stiil

en: Standard
et: Standardne

en: Interval
et: Intervall

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Cloud
et: Pilv

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Effect
et: Efekt

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Link field
et: Lingi väli

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Branding
et: Kaubamärk

en: One column
et: Üks veerg

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid
