Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Block
eu: Blokea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Style
eu: Estiloa

en: Standard
eu: Estandar

en: Interval
eu: Bitartea

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Effect
eu: Efektua

en: Speed
eu: Abiadura

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak

en: Link field
eu: Esteka eremua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
