Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Block
fa: بلوک

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Fade
fa: محو شدن

en: Style
fa: سبک

en: Standard
fa: استاندارد

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Effect
fa: اثر

en: Speed
fa: سرعت

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Branding
fa: علامت گذاری
