Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Settings
gl: Axustes

en: Block
gl: Bloque

en: Navigation
gl: Navegación

en: Slow
gl: Amodo

en: Fast
gl: Rápido

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: Interval
gl: Intervalo

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Keyword
gl: Chave

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Effect
gl: Efecto

en: Speed
gl: Velocidade

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Use a pager
gl: Usar unha páxina
