Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Effect
gu: અસર
