Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Settings
he: הגדרות

en: Block
he: בלוק

en: Navigation
he: ניווט

en: Style
he: סגנון

en: Standard
he: רגיל

en: Interval
he: מרווח

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Effect
he: אפקט

en: Immediate
he: מיידי

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: Highlighted
he: מובלט

en: Branding
he: מיתוג

en: One column
he: טור אחד

en: Use a pager
he: שימוש במדפדף
