Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Settings
hu: Beállítások

en: Main
hu: Fő

en: Block
hu: Blokk

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slow
hu: Lassú

en: Fast
hu: Gyors

en: Style
hu: Stílus

en: Standard
hu: Általános

en: Interval
hu: Időköz

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Cloud
hu: Felhő

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Effect
hu: Hatás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Immediate
hu: Azonnal

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: Closure
hu: Lezáró

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
hu: Ha be van jelölve, a környezetkulcsszavak behelyettesíthetőek lesznek ebbe a tartalomba.

en: Substitutions
hu: Helyettesítések

en: Box
hu: Doboz

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Branding
hu: Márkázás

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Use a pager
hu: Lapozó használata
