Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Standard
hy: Ստանդարտ
