Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Settings
ja: 設定

en: Main
ja: メイン

en: Block
ja: ブロック

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Fade
ja: フェード

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: Style
ja: スタイル

en: Standard
ja: 標準

en: Interval
ja: 間隔

en: You are here
ja: 現在地

en: Cloud
ja: クラウド

en: Keyword
ja: キーワード

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Effect
ja: 効果

en: Speed
ja: スピード

en: Immediate
ja: 今すぐ

en: Link path
ja: リンクパス

en: Substitutions
ja: 置換

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: One column
ja: 1カラム

en: Use a pager
ja: ページャーを使用する
