Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Block
lv: Bloks

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Effect
lv: Effekts

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Highlighted
lv: Izgaismots
