Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Settings
mr: संरचना

en: Main
mr: मुख्य

en: Block
mr: भाग

en: Navigation
mr: आवागमन
