Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Standard
my: စံ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
