Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Settings
nl: Instellingen

en: Main
nl: Hoofd

en: Block
nl: Blok

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Style
nl: Stijl

en: Standard
nl: Standaard

en: You are here
nl: U bent hier

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Effect
nl: Bewerking

en: Speed
nl: Snelheid

en: Immediate
nl: Onmiddellijk

en: Two columns
nl: Twee kolommen

en: Link path
nl: Linkpad

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Link field
nl: Link-veld

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: One column
nl: Één kolom

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken
