Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Block
sk: Blok

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Style
sk: Štýl

en: Standard
sk: Štandardná

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Effect
sk: Efekt

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
