Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Style
ta: பாணி

en: Standard
ta: தரமானது

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Effect
ta: விளைவு

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
