Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Main
tr: Ana

en: Block
tr: Blok

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Standard
tr: Standart

en: Interval
tr: Aralık

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Effect
tr: Etki

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: Link field
tr: Bağlantı alanı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Header alpha
tr: Alpha başlık

en: Use a pager
tr: Sayfalayıcı kullan
