Lucid (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Block
ur: بلاک

en: Navigation
ur: نیویگیشن
