Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: view
am: ትይታ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: Hidden
am: ድብቅ
