Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (54 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Comments
bg: Коментари

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Visible
bg: Видим

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Total
bg: Общо

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Send
bg: Изпрати

en: Optional
bg: По желание

en: Template
bg: Шаблон

en: Notifications
bg: Известия

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: minutes
bg: минути

en: Expired
bg: Изтекли

en: Topic
bg: Тема

en: Production
bg: Продукт

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Offline
bg: Офлайн

en: The e-mail address %mail is not valid.
bg: Имейл адресът %mail е невалиден.

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители

en: Visitors
bg: Посетителите
