Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (36 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Comments
bs: Komentari

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: All
bs: Sve

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: Send
bs: Pošalji

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Topic
bs: Tema

en: manage fields
bs: upravljaj poljima
