Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (64 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Field
cs: Pole

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Visible
cs: Viditelné

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Total
cs: Celkem

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: All
cs: Vše

en: days
cs: dny

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Comment
cs: Komentář

en: Normal
cs: Normální

en: Send
cs: Poslat

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Template
cs: Šablona

en: Hidden
cs: Skryté

en: Attachments
cs: Přílohy

en: minutes
cs: minuty

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Topic
cs: Téma

en: Lists
cs: Seznamy

en: Production
cs: Výroba

en: Subscription
cs: Přihláška

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Content ID
cs: ID obsahu

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: E-mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Replacement Patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Entity ID
cs: ID entity
