Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Required
mk: Побарано

en: edit
mk: промени
