Lyris (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
