Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet
