Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (70 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Password
et: Parool

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Visible
et: Nähtav

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: Send
et: Saada

en: Optional
et: Valikuline

en: Template
et: Mall

en: Notifications
et: Teated

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: minutes
et: minutit

en: Topic
et: Teema

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Last Changed
et: Viimati muudetud

en: Offline
et: Võrgust väljas

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Content ID
et: Sisuelemendi ID

en: Campaign
et: Kampaania

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Visitors
et: Külastajad

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: manage display
et: halda kuva

en: Entity ID
et: Olemi ID
