Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (75 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Comments
ja: コメント

en: view
ja: ビュー

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Field
ja: フィールド

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Summary
ja: 概要

en: Update
ja: 更新

en: View
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Visible
ja: 表示

en: Keywords
ja: キーワード

en: Total
ja: 合計

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: Default Settings
ja: デフォルト設定

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: All
ja: すべて

en: days
ja: 日

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Comment
ja: コメント

en: Filter
ja: フィルター

en: Normal
ja: ノーマル

en: Date Created
ja: 作成日

en: Send
ja: 送信

en: Optional
ja: 任意

en: Plain Text
ja: プレーンテキスト

en: Template
ja: テンプレート

en: Notifications
ja: 通知

en: Hidden
ja: 非表示

en: Attachments
ja: 添付

en: minutes
ja: 分

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Topic
ja: トピック

en: Lists
ja: リスト

en: Production
ja: 運用中

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Offline
ja: オフライン

en: Cron Settings
ja: Cron設定

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: Content ID
ja: コンテンツID

en: Subscribed
ja: 配信登録済

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Visitors
ja: 訪問者

en: manage fields
ja: フィールドの管理

en: manage display
ja: 表示の管理

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Content Template
ja: コンテンツテンプレート
