Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Comments
jv: Komèntar

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang

en: Comment
jv: Komèntar

en: Filter
jv: Saring

en: Send
jv: Kirim

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Topic
jv: Topik

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: Content ID
jv: ID kontèn

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Visitors
jv: Pengunjung

en: manage fields
jv: Natani field

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Entity ID
jv: ID Entiti
