Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: All
ka: ყველა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
