Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Update
mg: Ovana

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
