Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (40 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: All
mn: Бүгд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Send
mn: Илгээх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Visitors
mn: Зочид
