Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Optional
ps: اختياري

en: Hidden
ps: پټ

en: Topic
ps: موضوع

en: Lists
ps: لړونه

en: Visitors
ps: ليدونکي
