Lyris (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: All
sq: Të gjitha

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Send
sq: Dërgo

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Topic
sq: Tema

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
