Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: unsubscribe
af: afteken

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: Send
af: Stuur

en: Optional
af: Opsioneel

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Topic
af: Onderwerp

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.
