Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Keywords
az: Açar söz

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Optional
az: Ehtiyacsız
