Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Required
fy: Fereaske

en: edit
fy: bewurkje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: To
fy: Oan

en: Comment
fy: Reaksje
