Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (58 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Visible
gl: Visíbel

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Send
gl: Enviar

en: Optional
gl: Opcional

en: Template
gl: Modelo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: ago
gl: fai

en: Topic
gl: Tema

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Error handler
gl: Manipulador de erros

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Content ID
gl: ID do contido

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Visitors
gl: Visitantes

en: Entity ID
gl: ID da entidade
