Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (65 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: unsubscribe
he: בטל הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Comments
he: תגובות

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Password
he: סיסמה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Field
he: שדה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Visible
he: נראה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Total
he: סך הכל

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: All
he: הכל

en: days
he: ימים

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Comment
he: תגובה

en: Filter
he: סינון

en: Normal
he: נורמלי

en: Send
he: שלח

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Notifications
he: הודעות

en: Hidden
he: מוסתר

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: ago
he: לפני

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Topic
he: נושא

en: Lists
he: רשימות

en: Subscription
he: מנוי

en: Display redirection page
he: הצג דף הפנייה

en: Error handler
he: מטפל בשגיאות

en: Backtrace
he: מעקב לאחור

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Content Management
he: ניהול תכנים

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Visitors
he: גולשים
