Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: unsubscribe
lv: atrakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Visible
lv: Redzams

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Total
lv: Kopā

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Send
lv: Sūtīt

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Plain Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: minutes
lv: minūtes

en: Topic
lv: Tēma

en: Production
lv: Darba

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Offline
lv: Nav tiešsaistē

en: Backtrace
lv: Izsekošana

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Sandbox
lv: Smilšukaste

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Visitors
lv: Viesi
