Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Comments
os: Комментари

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Visible
os: Зыны
