Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (28 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Topic
pa: ਵਿਸ਼ਾ
