Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Comments
sk: Komentáre

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Total
sk: Celkom

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Normal
sk: Normálny

en: Sync Status
sk: Stav synchronizácie

en: Send
sk: Odoslať

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Template
sk: Šablóna

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Hidden
sk: Skryté

en: Attachments
sk: Prílohy

en: minutes
sk: minúty

en: ago
sk: pred

en: Expired
sk: Vypršané

en: Topic
sk: Téma

en: Production
sk: Produkcia

en: Display redirection page
sk: Zobraziť presmerovanú stránku

en: Error handler
sk: Manažér chýb

en: Backtrace
sk: Spätné sledovanie

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Content ID
sk: ID obsahu

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Manage Fields
sk: Správa polí

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia
