Lyris (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: Optional
ug: ئىختىيارىي

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Topic
ug: تېما

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
