Lyris (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (59 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: unsubscribe
ar: إلغاء الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Field
ar: الحقل

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Visible
ar: مرئي

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Total
ar: المجموع

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Comment
ar: التعليق

en: Filter
ar: انتقاء

en: Normal
ar: طبيعي

en: Send
ar: أرسل

en: Optional
ar: اختياري

en: Template
ar: القالب

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Hidden
ar: مخفي

en: Attachments
ar: المرفقات

en: minutes
ar: دقائق

en: Topic
ar: المناقشة

en: Lists
ar: قوائم

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Content ID
ar: معرف المحتوى

en: Subscribed
ar: مشترك

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Visitors
ar: الزوار

en: Additional Information
ar: معلومات إضافية
